TANEČNÍ WORKSHOPY

Taneční workshop Praha 9 – Vysočany:

14.-18.8. 2023   8,00-16,00

PRÁVĚ PROBÍHÁ!

Taneční workshop je určen pro nadšené děti-amatéry, soutěžní tanečníky i studenty tanečních škol.

  • nácvik techniky u tyče, práce paží a nohou, taneční projev na volnosti, scénická praxe a výrazové prostředky, nácvik variace
  • moderní tanec – uvolnění, výraz, práce s hudbou
  • DÍVADELNÍ LÍČENÍ, péče o pleť
  • PILATES REFORMER – kompenzační lekce

Pracujeme v malých skupinách – individuální přístup a důkladný nácvik správného provedení daných prvků. Možnost konzultací. Lekce povedou Master Class Lektoři Natalie KučerováAneta Glatz + pozvaní hosté, profesionální tanečník Dominik Jandus a vizážistka a filmová maskérka Julie Michalčáková

PILATES – REFORMER…je inovativní a jedinečný stroj, další, vyšší stupeň účinného cvičení dle Pilatesovi metody, prospěšné jak pro tanečníky, tak pro běžnou populaci. Co je Pilates Reformer? Jedná se o „lavici“, v níž je umístěn pojízdný vozík uvnitř vodorovného rámu. Na jednom konci jsou zabudovány pružiny, na druhém dvě lana. Ve strojích zabudovaným pružinám kladou odpor svaly cvičícího a to řízeně, pomocí táhel, které lze různě zaháknout za ruce i nohy.
Svaly jsou současně protažené a posílené. Sval je díky tomuto cvičení úzký a dlouhý a to přesně tanečníci potřebují. Díky tomu, že pracujeme s vlastní váhou nedochází k přetížení těla. Jde o stroj, který je doporučován vrcholovým sportovcům a já pevně věřím, že i každý vrcholový tanečník by měl tento stroj znát a používat ho nejen pro zvýšení fyzického výkonu a rozsahu kloubů, ale i pro rehabilitaci těla. 

Prázdniny jsou časem odpočinku, ale také časem pro nová poznání.  Tělo je potřeba rozhýbat do nového tanečně – školního roku! Těšíme se na zážitky a skvělou práci právě s vámi!

Vaše Aneta

PŘIHLÁŠKA