LETNÍ TANEČNÍ WORSHOP

9. ROČNÍK V NOVÉM PROVEDENÍ!

Tvář letních lekcí: KLÁRA JELÍNKOVÁ (demisólistka ND, členka skupiny Dekkadancers)

Pedagogové: Klára Jelínková – balet, contemporary, Aneta Glatz – balet, moderní tanec, Natálie Kučerová – balet, Pamela Soukupová – contemporary

Termín: 19.-23.8. 2024

Cena:       5.790,-Kč

Místo: taneční sály BackStage v dynamicky se rozvíjející městské části Praha – Vysočany, metro Vysočanská, 10 min od centra Prahy

ROZHÝBEJ SE V ZÁVĚRU PRÁZDNIN! TANEC OD KLASICKÝCH VARIACÍ PO MODERNÍ TANEČNÍ SHOW! A BUDEŠ MÍT SUPER VIDEA DO INSTASTORIES!

  • nácvik baletní techniky u tyče, práce paží a nohou, taneční projev na volnosti, scénická praxe a výrazové prostředky, nácvik variací klasického baletu
  • moderní tanec – uvolnění, výraz, práce s hudbou, moderní choreografie
  • lekce divadelního a výrazového herectví
  • DÍVADELNÍ LÍČENÍ, péče o pleť
  • PILATES REFORMER – kompenzační a nápravné cvičení výborné nejenom pro tanečníky
  • program od 8,30-16,00
  • skupina max. 12 žáků

Pracujeme v malé skupině – individuální přístup a důkladný nácvik správného provedení daných prvků. Možnost individuálních konzultací. 

PILATES – REFORMER…je inovativní a jedinečný stroj, další, vyšší stupeň účinného cvičení dle Pilatesovi metody, prospěšné jak pro tanečníky, tak pro běžnou populaci. Co je Pilates Reformer? Jedná se o „lavici“, v níž je umístěn pojízdný vozík uvnitř vodorovného rámu. Na jednom konci jsou zabudovány pružiny, na druhém dvě lana. Ve strojích zabudovaným pružinám kladou odpor svaly cvičícího a to řízeně, pomocí táhel, které lze různě zaháknout za ruce i nohy.
Svaly jsou současně protažené a posílené. Sval je díky tomuto cvičení úzký a dlouhý a to přesně tanečníci potřebují. Díky tomu, že pracujeme s vlastní váhou nedochází k přetížení těla. Jde o stroj, který je doporučován vrcholovým sportovcům a i každý vrcholový tanečník by měl tento stroj znát a používat ho nejen pro zvýšení fyzického výkonu a rozsahu kloubů, ale i pro rehabilitaci těla. 

Prázdniny jsou časem odpočinku, ale také časem pro nová poznání.  Tělo je potřeba rozhýbat do nového tanečně – školního roku! Těšíme se na zážitky a skvělou práci právě s vámi!

Vaše Aneta

PŘIHLÁŠKA