TANEČNÍ CAMP

TERMÍN: 15. – 22.7. 2023

MÍSTO: RS Blaník, Louňovice pod Blaníkem

CENA: 6.200,-Kč (pro děti z kurzů BS 5.500,-Kč do 30.4.2023)

Ještě máme volná místa!!!

Letní umělecký camp pracuje s talenty dětí zábavnou formou. Camp je určen nejenom tanečníkům, ale všem dětem, které mají rády pohyb, hudbu, legraci a léto plné her s kamarády. 

Děti si vyzkouší celotýdenní práci v týmech na projektu Tvoje tvář má známý hlas, kde společně budou pracovat na příběhu, výrazu, choreografii, playbacku a výrobě kostýmů.
Individuální talent pak podpoříme v programu Backstage hledá talent, kde každý kdo bude mít zájem může ukázat talent taneční, herecký, pěvecký nebo hudební.
Po celou dobu pobytu budou probíhat herecké a taneční worshopy. V hereckém výchově se zaměříme na rozvoj představivosti, improvizaci a hlasovou výchovu. Taneční  tréninky budou rozděleny na street dance a klasický tanec.
O zábavu na večerních programech nebude nouze – budeme volit Miss a Missáka, bude diskotéka a také budeme vítat zajímavé hosty z umělecké branže, se kterými budou probíhat talkshow.
Každá skupina dětí si vyzkouší i práci v médiích ve formě reportáží z celého dne, které vám budeme přinášet na našich sociálních sítích Centra Backstage.
 
Už nyní se moc se těšíme, jak se zadání jednotlivých výzev děti zhostí. Seznámí se tak s rolí produkčních, porotců, choreografů, stylistů a i samotných účinkujících. Jejich úkolem bude také vymyslet samotnou propagaci jejich společné show (co bude propagačním materiálem/médiem, jak, kde a pod.). Budeme jim pomáhat, ale celou organizaci a program necháme na dětech a jejich nápadech. 

Pro vás rodiče si přichystáme ukázky :). Možná vás i na show pozveme…

Děti budou rozděleny do skupinek dle věku a zkušeností a tak se nemusíte bát toho, že s námi pojedou i děti z konzervatoří. Někdy tato informace v rodičích vyvolá obavu, že děti budou mít pocit, že v porovnání s ostatními jim to nejde. 

Pitný režim a 5 jídle denně je samozřejmost stejně jako zdravotní dozor.

Věříme, že celý týden bude pro děti inspirující, motivující a plný zážitků !!!