Změny v rozvrhu

Buďte stále v obraze, použijte RSS feed změn v našem rozvrhu zde!

13.5. Dnes venku necvičíme :(

5.5. cvičíme venku :)

Dnes 28.4. cvičíme venku

Dnes proběhnou lekce on-line

Počasí se na nás zatím ještě mračí a tak dnes budou lekce probíhat on-line. Děkujeme za pochopení. Sluníčková zpráva je, že včera bylo napočítáno nejméně pozitivních lidí (na covid) od září 2020 🙂.

Zahajujeme on-line výuku

Od 2.11. zahajujeme on-line výuku skoro ve všech našich lekcích :). V případě dotazů volejte na 723 177 192. Těšíme se na viděnou.

Následující dva týdny v BackStage (12.-23.10.)

Z důvodu nízkých teplot jsme se rozhodli od svého plánu realizovat lekce venku odstoupit. Ale nebojte se, všechny lekce Vám budou nahrazeny! Už pro Vaše dětičky vymýšlíme zajímavé alternativy. Zvládneme to 🙂.

Lekce v týdnech: 12.10.-16.10. a 19.10.-23.10.

Současná situace: 12.10.-16.10. Lekce budou probíhat venku. Upravíme jejich obsah, budu hravé. Důležité je, že dokud to půjde, tak budou mít děti aktivní, kreativní i řízený program na čerstvém vzduchu 😉 . Venku budeme cvičit pokud bude 11 stupňů a více.
19.-23.10. pokud bude už zima lekce běžných kurzů odpadnou a nahradíme Vám je hned jak to bude možné, variant bude více :). Těšíme se a děkujeme za podporu.

I nyní fungujeme (5.10.-16.10)

na základě konzultace s hygienickou stanicí můžeme pokračovat v naší činnosti. Prosíme aby děti chodily do BackStage již v převlečení. Jediné čím jsme zatím limitování je počet dětí v lekci, díky tomu, že máme k dispozici větší množství sálů situace je pro nás řešitelná. Těšíme se na viděnou.

Zahájení školního roku 7.1.

Začínáme 7.1. Už se na Vás všechny moc těšíme.

Koronavirus

Vzhledem k tomu, že se v prostorách BackStage nikdy nezdržuje 100 osob současně, lekce budou i nadále probíhat dle rozvrhu.

Starší změny »

Tancem jsme posedlí, ohromení, fascinovaní, unešení, milujeme tanec a toužíme s Vámi naši vášen sdílet